TRÉNINKOVÝ PLÁN

Od Administrator Aplikace

PLÁNUJETE SE LETOS POPRVÉ ZÚČASTNIT  NAŠEHO

H.E.A.T. PŮLMARATONU, KTERÝ POŘÁDÁME V SOBOTU 8.6.2019?

RÁDI BYSTE SI ROZŠÍŘILI OBZORY ANEBO POKOŘILI SVŮJ OSOBÁK?

ANEBO BYSTE RÁDI PŘIJALI NAŠI NABÍDKU A I KDYŽ SE LETOS H.E.A.T.  PŮLMARATONU JEŠTĚ NEZÚČASTNÍTE,  RÁDI BYSTE SI VYZKOUŠELI  DVĚ LEKCE ANEBO DOKONCE TŘI?


H.E.A.T. PŮLMARATON je výzvou pro mnoho sportovců nehledě na jejich výkonnost, proto je potřeba se připravit a rozhodně nic nezanedbat.  V rámci tréninkového plánu na náš H.E.A.T.  PŮLMARATON, který Vám pomůže Váš cíl splnit, jsme pro Vás připravili do rozvrhu jednu dvouhodinovou lekci dne 4.5.2019 od 10:00 hod. a dokonce i tříhodinovou lekci dne 18.5.2019 od 10:00 hod. za mimořádně výhodnou cenu!

Dvouhodinová lekce 4.5.2019, 10:00 hod. = ceně jednohodinové, čili Vám odečteme jeden vstup + doplatek 30 Kč (H.P.I. Jana a Andrea, náročnost střední, mezi lekcemi přestávka)

Tříhodinová lekce 18.5.2019, 10:00 hod. = ceně dvouhodinové, čili Vám odečteme dva vstupy + doplatek 30 Kč  (H.P.I. Andy a  Andrea, náročnost střední, mezi lekcemi přestávka)

Věřte, že každý plán je tak snadný, jak k němu přistoupíte. A věřte také, že to dáte a pokud tomu sami ještě nevěříte, tak věřte, že my Vám věříme 🙂

Neváhejte, nahlašte se a přijďte, rádi Vás uvidíme

POZOR: Tyto lekce se konají pouze při maximální obsazenosti tj. 8 účastníků. Lekci lze zrušit dle pravidel REZERVAČNÍHO ŘÁDU, pokud ale nebude lekce plně obsazená, celá lekce se zruší, vstup bude všem zbývajícím nahlášeným účastníkům vrácen na jejich účet. Zkontrolujte, prosím, než vyrazíte na lekci, zda se koná.

VŠE, CO DĚLÁME, DĚLÁME SRDCEM…