Akce

Od Administrator Aplikace

V období léta bude od pondělí 12.6.2023 do neděle 10.9.2023 dočasně omezena provozní doba našeho H.E.A.T. centra, která bude probíhat v režimu letního provozu, viz. ROZVRH lekcí.  Od pondělí 11.9.2023 bude opět obnovena běžná »

*** Aktualizováno: Fotky z maratonu naleznete ve fotogalerii. *** Chcete se připravit na H.E.A.T. maraton nebo jakýkoli jiný závod? Chcete si otestovat svoji kondici a zúročit svou dřinu na trénincích? »

Srdečně Vás zveme na prodlouženou 70ti minutovou lekci s Dančou tuto neděli od 16.30 hodin . Můžete se těšit na vánočně laděnou pohodovou lekci při svíčkách . Přijďte, my se »

Blíží se opět konec roku Někteří z nás mají možnost právě do konce roku využít od svého štědrého zaměstnavatele tzv. FKSP PŘÍSPĚVEK na úhradu sportovních aktivit. V našem H.E.A.T. CENTRU »

Od pondělí 5.9.2022 se opět vracíme s malými úpravami k rozvrhu před prázdninami. Nově zavádíme úterní NÁROČNOU lekci s Danielou, pohodové spalovačky a v neděli s Kšandou intervalovou lekci, která »

Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vás informovali ohledně provozní doby na konci roku 2021. Velmi rádi jsme tu pro Vás i o vánočních svátcích a také na konci roku, jen s »