Novinky

Od Administrator Aplikace

❤ MÁME NAROZENINY ❤ ......ale dárek dostanete Vy! 🎁   U příležitosti 1. výročí našeho H.E.A.T. CENTRA, které jsme pro Vás s Luckou a Danielou otevřely dne 1.7.2023 budou v »

Před pár týdny naše Danča úspěšně absolvovala instruktorský kurz NORDIC WALKING tzv. severské chůze 👣   Příští pátek si pro Vás připravila historicky PRVNÍ (sváteční) venkovní lekci   Přijďte zapojit »

LETNÍ PROVOZNÍ DOBA   Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vás informovali ohledně letní provozní doby, která začíná od 17.6.2024 a končí 16.9.2024. Bude pár drobných úprav viz. ROZVRH. Velmi rádi jsme »

POZOR, POZOR !!!   Naši milí Heaťáci a Heaťačky, objevil se u nás takový nešvar v rámci propadlých permanentek.  Vždy jsme k tomuto přistupovali velmi benevolentně a nikdy jsme Vám »

Přichází jaro a našim instruktorům se už zapalují lýtka! Slibují, že i Ty je budeš cítit! 😁🌷👣   Po úspěšném, ihned vyprodaném, březnovém maratonském seriálu jsme se rozhodli, že Vám »

V sobotu 2.3.2024 proběhl 3 HODINOVÝ MARATON. Všem MOC děkujeme za účast a perfektní výkon . Pokračování v sobotu 9.3.2024, kdy nás čeká 100 MINUTOVÝ INTERVAL.  FOTO: Michal Žoudlík »