NOVINKY      ***      8.4.2023 MARATON 130 MINUT      ***      ZMĚNA ROZVRHU OD 17.4.2023 A "NOČNÍ" PŘIHLAŠOVÁNÍ      ***      18.3.2023 - MARATON 120 MINUT      ***      Více v našich NOVINKÁCH      ***      

Akce


Aktualizováno: Fotky z maratonu naleznete zde. Chcete se připravit na H.E.A.T. maraton nebo jakýkoli jiný závod? Chcete si otestovat svoji kondici a zúročit svou dřinu na trénincích? Nebo chcete prostě »

Srdečně Vás zveme na prodlouženou 70ti minutovou lekci s Dančou tuto neděli od 16.30 hodin . Můžete se těšit na vánočně laděnou pohodovou lekci při svíčkách . Přijďte, my se »

Blíží se opět konec roku Někteří z nás mají možnost právě do konce roku využít od svého štědrého zaměstnavatele tzv. FKSP PŘÍSPĚVEK na úhradu sportovních aktivit. V našem H.E.A.T. CENTRU »

Od pondělí 5.9.2022 se opět vracíme s malými úpravami k rozvrhu před prázdninami. Nově zavádíme úterní NÁROČNOU lekci s Danielou, pohodové spalovačky a v neděli s Kšandou intervalovou lekci, která »

Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vás informovali ohledně provozní doby na konci roku 2021. Velmi rádi jsme tu pro Vás i o vánočních svátcích a také na konci roku, jen s »

Srdečně zveme všechny zájemce o H.E.A.T. PROGRAM na pravidelné ČTVRTEČNÍ LEKCE od 19. hodin koncipované jako INDIVIDUÁLNÍ setkání zájemce s tímto výjimečným sportem. ZAČÍNÁME od čtvrtka 4.11.2021! »