Akce

H.E.A.T. NEWS      ***      JARNÍ MARATONSKÝ SERIÁL – 5. DÍL – LEKCE INTERVALOVÁ      ***      JARNÍ MARATONSKÝ SERIÁL – 4. DÍL – 4 HODINOVÝ MARATON      ***      Více v našich NOVINKÁCH      ***      

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA 2021

Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vás informovali ohledně provozní doby na konci roku 2021. Velmi rádi jsme tu pro Vás i o vánočních svátcích a také na konci roku, jen s drobnými úpravami, viz. náš ROZVRH lekcí 🙂

Srdečně Vás zveme na čtvrteční ŠTĚDRORANNÍ SPECIÁLEK dne 24.12.2021 v 8:00 hodin!!!! Se skvělými vánočními songy se na Vás těší naše H.E.A.T. PROGRAM instruktorka DANČA!!!

Jak na Nový rok, tak po celý rok, prostě musíme být na značkách i v sobotu 1.1.2022, a tak se můžete těšit i na NOVOROČNÍ SPECIÁLEK od 16. HODIN, a to s ANDREOU. 

Lekce štědroranní i novoroční se konají při účasti minimálně 6-ti osob. 

Dále bychom Vás rádi informovali, že od 2.12.2021 povede dočasně čtvrteční lekce v 18:00 a individuální lekce v 19:00 hodin naše instruktorka KŠANDA!!! Lekce pondělní od 19. hodin budou dočasně pod vedením instruktorky Andrey. 

Prodáváme DÁRKOVÉ VÁNOČNÍ POUKAZY do našeho H.E.A.T. CENTRA – viz. záložka CENÍK, způsob úhrady permanentek. 

Přejeme Vám všem pevné zdraví, nádherný a klidný adventní čas. 

tým H.E.A.T. CENTRA Jindřichův Hradec  

 

 

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

SRDEČNĚ ZVEME všechny zájemce o H.E.A.T. PROGRAM na pravidelné ČTVRTEČNÍ LEKCE od 19. hodin koncipované jako INDIVIDUÁLNÍ setkání zájemce s tímto výjimečným sportem. Pokud byste rádi jako úplný začátečník vyzkoušeli tento druh sportu a netroufáte si přijít na běžnou lekci nebo se chcete důkladně před první lekcí seznámit se speciálním pásem MAXERRUNNER, s technikami chůze, které se při lekci používají a nebo jen máte dotazy vztahující se k H.E.A.T. PROGRAMu, pak je tato lekce určena právě pro Vás. ZAČÍNÁME od čtvrtka 4.11.2021 v 19:00 hodin!

 

  • na lekci proveďte prosím rezervaci v rámci rezervační aplikace (nutná registrace)
  • minimální počet pro konání lekce jsou 3 účastníci (max. 8), a to nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce
  • délka trvání lekce cca. 30 minut
  • oceníme Vaše seriózní jednání – pokud se na lekci nahlásíte, máme za to, že také přijdete a nebo se odhlásíte nejpozději 8 hodin před lekcí, abychom se my ostatní dokázali přizpůsobit, zda se lekce koná nebo ne
  • sportovní oblečení, čistá sportovní obuv, pití a ručník s sebou
  • profesionální proškolení našimi H.E.A.T. PROGRAM instruktory
  • opakovaná účast na lekci možná
  • určeno pro všechny aktivní věkové kategorie (15 – 70 let)
  • lekce je ZDARMA
  • dodržujeme aktuální COVID-opatření, bližší info na našich webových stránkách

 

NAROZENINOVÉ VSTUPY ZDARMA

Rádi bychom Vás upozornili na naši staronovou akci 🙂

Máte v den návštěvy našeho H.E.A.T. centra NAROZENINY? Pokud ano, dostanete od nás malý dárek – VSTUP ZDARMA. Pokud máte narozeniny v sobotu, kdy v letním provozu nemáme lekce (už jen do 6.9.2021), lze uplatnit vstup zdarma v pátek nebo v neděli.  Akce platí po celý rok a pouze po předložení občanského průkazu. Těšíme se na Vás!

AKCE PERMANENTKA 10 + 2 + 1

Ke každé zakoupené permanentce 10 + 2 v období od PONDĚLÍ 14.9. do NEDĚLE 20.9.2020 obdržíte ZDARMA ještě 1 vstup, tedy celkem 3 vstupy zdarma.

Způsob úhrady permanentek viz. CENÍK.

Max. prodej 1 permanentka 10 + 2 + 1 na 1 registraci.

 

DOTKNI SE VRCHOLU s H.E.A.T. PROGRAM VÍKENDEM!

AKCE ZRUŠENA !!!

ZVEME VÁS NA AKCI 

DOTKNI SE VRCHOLU s H.E.A.T. PROGRAM VÍKENDEM!

S O B O T A   13.6.2020  a  N E D Ě L E  14.6.2020

PROGRAM SOBOTA 13.6.2020

MARATÓN od 9:00 – cca. 13:00 hod. – 4 lekce (50 min. chůze), 10 minutové přestávky mezi jednotlivými lekcemi – H.P.I. JANA a ANDREA, Cena: 590,- Kč

MARATÓN od 16:00 – 17:40 hod. – 100 minut bez přestávky (90 min. chůze a 10 min. STR) – H.P.I. ANDY, Cena: 290,- Kč

PROGRAM NEDĚLE 14.6.2020

MARATÓN od 9:00 – cca. 12:00 hod. – 3 lekce (50 min. chůze), 10 minutové přestávky mezi jednotlivými lekcemi H.P.I. LENĎA a ANDREA, Cena: 490,- Kč

MARATÓN od 16:00 – 17:40 hod. – 100 minut bez přestávky (90 min. chůze a 10 min. STR) – H.P.I. Mgr. JIRKA GRUNTORÁD (moderátor, specialista komunikace, osobní a běžecký fitness coach), Cena: 290,- Kč

V ceně vstup, voda, ručník H.E.A.T. CENTRA J.Hradec, energetická tyčka a překvápko …

REGISTRACE na maratóny na našich webových stránkách od 1.3.2020.

Maximální počet míst na libovolný maratón je 8. Na zvolený maratón se můžete zaregistrovat i jako náhradník (maximální počet míst 2) a dle Vašeho uvážení se můžete zúčastnit i více maratónů o tomto víkendu. Pro dokončení závazné registrace uhraďte poplatek za každou registraci na účet uvedený v CENÍKU, a to nejpozději do 2 týdnů po provedení registrace. Registrace je přenosná – pokud se nebudete moci přihlášeného maratónu zúčastnit, můžete ještě 2 týdny (nejpozději do 31.5.2020) před maratónem převést registraci na náhradníka nebo Vám bude vrácen poplatek v plné výši. Náhradníci uhradí poplatek do 5 dnů po převodu registrace z náhradníka na účastníka (nejpozději však do konání H.E.A.T. PROGRAM VÍKENDU). Převod či zrušení registrace – kontaktujte, prosím, pouze Andreu Žoudlíkovou, 606277611.

Pokud nebude dodrženo výše uvedené a vy se maratónu nezúčastníte, nárok na vrácení poplatku za registraci zaniká.

Úhradu poplatku za registraci nelze provést prostřednictvím benefitní karty MULTISPORT či jiné benefitní karty.

Doporučujeme vzít si s sebou náhradní oblečení, eventuálně i náhradní sportovní obuv.

MARATÓN je výzvou a cílem pro mnoho sportovců nehledě na jejich výkonnost, proto je potřeba se připravit a rozhodně nic nezanedbat.  V rámci tréninkového plánu na náš H.E.A.T. PROGRAM VÍKEND, který Vám pomůže Váš cíl splnit, doporučujeme vyzkoušet prodlouženou lekci 90 minut nebo můžete „proťapkat“ dvě či tři lekce za sebou.

Jsme tu pro Vás, kromě pátku, každý den!

Registrací na akci souhlasíte s pořizováním fotografií a zvukových a zvukově obrazových záznamů své osoby. Tyto fotografie, zvukové a zvukově obrazové záznamy mohou být pořadatelem použity pro jakékoliv reklamní, propagační a podobné účely, a to bezplatně. V případě, že nechcete být snímáni, obraťte se na organizátory akce.

 

1. výročí otevření našeho H.E.A.T. CENTRA 1.2.2020

U příležitosti ROČNÍHO výročí našeho nového H.E.A.T. CENTRA, které jsme pro Vás otevřeli DNE 1.2.2019 budou v prodeji AKČNÍ PERMANENTKY 10 + 2.  Ke každé zakoupené permanentce 10 + 2 za 1.200,- Kč obdržíte ještě symbolický 1 vstup zdarma. Akce trvá od 1.2.2020 do 6.2.2020. Způsob úhrady permanentek viz. CENÍK. Max. prodej 1 permanentka 10 + 2 vstupy zdarma + 1 symbolický vstup zdarma na 1 registraci.

VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ

Nadělte pod stromeček užitečný dárek – VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ. Udělejte radost svým známým a darujte jim dárkový poukaz v jakékoli hodnotě do našeho H.E.A.T. CENTRA. Každý, kdo do 22.12.2019 zakoupí vánoční dárkový poukaz, obdrží vánoční dárek už teď, a to od nás – 2 vstupy ZDARMA (platnost dárkových poukazů do 31.1.2020, platnost darovaných permanentek viz. CENÍK, ZPŮSOB ÚHRADY PERMANENTEK, akce platí do 22.12.2019 nebo do vyprodání poukazů)

NAROZENINOVÝ VSTUP ZDARMA

Máte v den návštěvy našeho H.E.A.T. centra NAROZENINY? Pokud ano, dostanete od nás malý dárek – VSTUP ZDARMA. Pokud máte narozeniny v pátek, kdy máme zavřeno, můžete uplatnit vstup zdarma ve čtvrtek nebo v sobotu. Akce platí po celý rok a pouze po předložení občanského průkazu. Těšíme se na Vás!

AKCE PERMANENTKA 20 + 6


Ke každé zakoupené permanentce 20 + 6 v období od soboty 18.5. do soboty 25.5.2019 obdržíte ZDARMA ještě 3 vstupy, tedy celkem 9 vstupů zdarma.

Způsob úhrady permanentek viz. CENÍK.

Max. prodej 1 permanentka 20 + 6 + 3 na 1 registraci.

 

TRÉNINKOVÝ PLÁN


PLÁNUJETE SE LETOS POPRVÉ ZÚČASTNIT  NAŠEHO

H.E.A.T. PŮLMARATONU, KTERÝ POŘÁDÁME V SOBOTU 8.6.2019?

RÁDI BYSTE SI ROZŠÍŘILI OBZORY ANEBO POKOŘILI SVŮJ OSOBÁK?

ANEBO BYSTE RÁDI PŘIJALI NAŠI NABÍDKU A I KDYŽ SE LETOS H.E.A.T.  PŮLMARATONU JEŠTĚ NEZÚČASTNÍTE,  RÁDI BYSTE SI VYZKOUŠELI  DVĚ LEKCE ANEBO DOKONCE TŘI?


H.E.A.T. PŮLMARATON je výzvou pro mnoho sportovců nehledě na jejich výkonnost, proto je potřeba se připravit a rozhodně nic nezanedbat.  V rámci tréninkového plánu na náš H.E.A.T.  PŮLMARATON, který Vám pomůže Váš cíl splnit, jsme pro Vás připravili do rozvrhu jednu dvouhodinovou lekci dne 4.5.2019 od 10:00 hod. a dokonce i tříhodinovou lekci dne 18.5.2019 od 10:00 hod. za mimořádně výhodnou cenu!

Dvouhodinová lekce 4.5.2019, 10:00 hod. = ceně jednohodinové, čili Vám odečteme jeden vstup + doplatek 30 Kč (H.P.I. Jana a Andrea, náročnost střední, mezi lekcemi přestávka)

Tříhodinová lekce 18.5.2019, 10:00 hod. = ceně dvouhodinové, čili Vám odečteme dva vstupy + doplatek 30 Kč  (H.P.I. Andy a  Andrea, náročnost střední, mezi lekcemi přestávka)

Věřte, že každý plán je tak snadný, jak k němu přistoupíte. A věřte také, že to dáte a pokud tomu sami ještě nevěříte, tak věřte, že my Vám věříme 🙂

Neváhejte, nahlašte se a přijďte, rádi Vás uvidíme

POZOR: Tyto lekce se konají pouze při maximální obsazenosti tj. 8 účastníků. Lekci lze zrušit dle pravidel REZERVAČNÍHO ŘÁDU, pokud ale nebude lekce plně obsazená, celá lekce se zruší, vstup bude všem zbývajícím nahlášeným účastníkům vrácen na jejich účet. Zkontrolujte, prosím, než vyrazíte na lekci, zda se koná.

VŠE, CO DĚLÁME, DĚLÁME SRDCEM…