Akce

AKCE PERMANENTKA 20 + 6


Ke každé zakoupené permanentce 20 + 6 v období od soboty 18.5. do soboty 25.5.2019 obdržíte ZDARMA ještě 3 vstupy, tedy celkem 9 vstupů zdarma.

Způsob úhrady permanentek viz. CENÍK.

Max. prodej 1 permanentka 20 + 6 + 3 na 1 registraci.

 

TRÉNINKOVÝ PLÁN


PLÁNUJETE SE LETOS POPRVÉ ZÚČASTNIT  NAŠEHO

H.E.A.T. PŮLMARATONU, KTERÝ POŘÁDÁME V SOBOTU 8.6.2019?

RÁDI BYSTE SI ROZŠÍŘILI OBZORY ANEBO POKOŘILI SVŮJ OSOBÁK?

ANEBO BYSTE RÁDI PŘIJALI NAŠI NABÍDKU A I KDYŽ SE LETOS H.E.A.T.  PŮLMARATONU JEŠTĚ NEZÚČASTNÍTE,  RÁDI BYSTE SI VYZKOUŠELI  DVĚ LEKCE ANEBO DOKONCE TŘI?


H.E.A.T. PŮLMARATON je výzvou pro mnoho sportovců nehledě na jejich výkonnost, proto je potřeba se připravit a rozhodně nic nezanedbat.  V rámci tréninkového plánu na náš H.E.A.T.  PŮLMARATON, který Vám pomůže Váš cíl splnit, jsme pro Vás připravili do rozvrhu jednu dvouhodinovou lekci dne 4.5.2019 od 10:00 hod. a dokonce i tříhodinovou lekci dne 18.5.2019 od 10:00 hod. za mimořádně výhodnou cenu!

Dvouhodinová lekce 4.5.2019, 10:00 hod. = ceně jednohodinové, čili Vám odečteme jeden vstup + doplatek 30 Kč (H.P.I. Jana a Andrea, náročnost střední, mezi lekcemi přestávka)

Tříhodinová lekce 18.5.2019, 10:00 hod. = ceně dvouhodinové, čili Vám odečteme dva vstupy + doplatek 30 Kč  (H.P.I. Andy a  Andrea, náročnost střední, mezi lekcemi přestávka)

Věřte, že každý plán je tak snadný, jak k němu přistoupíte. A věřte také, že to dáte a pokud tomu sami ještě nevěříte, tak věřte, že my Vám věříme 🙂

Neváhejte, nahlašte se a přijďte, rádi Vás uvidíme

POZOR: Tyto lekce se konají pouze při maximální obsazenosti tj. 8 účastníků. Lekci lze zrušit dle pravidel REZERVAČNÍHO ŘÁDU, pokud ale nebude lekce plně obsazená, celá lekce se zruší, vstup bude všem zbývajícím nahlášeným účastníkům vrácen na jejich účet. Zkontrolujte, prosím, než vyrazíte na lekci, zda se koná.

VŠE, CO DĚLÁME, DĚLÁME SRDCEM…

 

Registrace na HEAT PŮLMARATÓN 2019


Ahoj Heaťáci, můžete se registrovat na HEAT PŮLMARATÓN 2019 prostřednictvím Rozvrhu.

TAK NEVÁHEJTE A KLIKNĚTE

NA TENTO ODKAZ

Více o akci HEAT PŮLMARATÓN 2019 naleznete ZDE.

 

H.E.A.T. PŮLMARATON

Kdy: sobota 8.6.2019 od 9:00 – 13:00 hod. – 4 lekce, 4 trenérky, 5 minutové přestávky mezi jednotlivými lekcemi

Cena: 690,- Kč
V ceně vstup, carnitin drink, proteinová tyčka a PŘEKVAPENÍ …

Nahlásit se můžete již nyní prostřednictvím REGISTRACE V ROZVRHU.

PŘIJĎTE POTRÉNOVAT!

 

REGISTRACE NA PŮLMARATÓN

Registraci na půlmaratón lze provést přes aplikaci ROZVRH (maximální počet míst 8), je možné provést registraci i jako náhradník (maximální počet míst 2). Pro dokončení závazné registrace uhraďte poplatek za startovné (i náhradníci) ve výši 690,- Kč na účet uvedený v CENÍKU, a to nejpozději do 2 týdnů po provedení registrace. REGISTRACE JE PŘENOSNÁ. Pokud se nebudete moci maratónu zúčastnit, můžete ještě 2 týdny (nejpozději do 26.5.2019) před maratónem převést registraci na náhradníka nebo Vám bude vrácen poplatek v plné výši. Náhradníkům, kteří se maratónu nezúčastní, bude použitý vstup na rezervaci vrácen na jejich elektronický účet a bude jim vrácen poplatek v plné výši (nejpozději do 8.6.2019).

Úhradu poplatku za startovné nelze provést prostřednictvím benefitní karty MULTISPORT.

Účastníkům bude jeden vstup použitý na rezervaci vrácen na elektronický účet, a to v den absolvování půlmaratónu.

Pokud nebude dodrženo výše uvedené a vy se maratónu nezúčastníte, nárok na vrácení startovného zaniká.

Doporučujeme vzít si s sebou náhradní oblečení, eventuálně i náhradní sportovní obuv.