NOVINKY      ***      REGISTRACE NA BŘEZNOVÉ MARATONY      ***      MILAN JE ZPĚT      ***      JAK NA NOVÝ ROK, TAK PO CELÝ ROK      ***      Více v našich NOVINKÁCH      ***      

Novinky


Chceš otestovat svoji kondici po zimě? A zúročit svoji dřinu na trénincích? Nebo jen chceš prostě s námi strávit aktivně svůj čas? Přijď!    Připravili jsme si pro Vás následující »

S velkou radostí Vám oznamujeme, že od pondělí 29.1.2024 se k nám opět vrací Váš oblíbený H.E.A.T. PROGRAM instruktor MILAN   Můžete se na jeho energické lekce těšit každé pondělí »

JAK NA NOVÝ ROK, TAK PO CELÝ ROK   »

  Vážení klienti (heaťáci,heaťačky),   s příchodem nového roku 2024 dochází bohužel i k některým negativním změnám, a to sice změně ceníku. Nebojte se, nebude to žádná razantní změna, ale »

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁM VŠEM přejí instruktoři H.E.A.T. PROGRAMU JH   DĚKUJEME VÁM ZA PŘÍZEŇ A TĚŠÍME SE NA VÁS OPĚT V NOVÉM ROCE!   Daniela, Lucka, Jana, Kšanda, Bětka, »

Krásný večer,  dovolujeme si Vás pozvat na HEAT vánoční večírek 🎄🎈🎉, který se uskuteční již tento pátek 8. 12. 2023 od 19:00 hod. v restauraci U Střapaté Bohunky. Bude to »