NOVINKY      ***      PODZIMNÍ ROZVRH      ***      PŘES VRCHOLKY HOR      ***      NOVÁ INSTRUKTORKA BĚTKA      ***      Více v našich NOVINKÁCH      ***      

Novinky


Zdá se to být neuvěřitelné, ale prázdniny se s námi pomalu loučí a pro spoustu z nás nastane čas spěchu a chvatu spojených s pracovními povinnostmi, školním úkoly a dětským »

Alžběta Řeřichová (Bětka) dnes odstartovala svoji instruktorskou cestu HEATu 👣🚀😊 Přejeme mnoho energie, endorfinu, spokojených klientů a propocených triček 😃♥️   »

Zdravíme Vás z Německého okružního treku přes vrcholky Großer Arber, Kleiner Arber, Mittagsplatzl a Hochzellberg ⛰🇩🇪😊 Kdo se k nám příště přidá? 👣😃 Danča a Lucka »

Ve čtvrtek proběhlo krásné rozloučení s Andrejkou a uzavřela se tak jedna kapitola HEATu. My ale budeme velmi rádi, pokud nám zachováte přízeň a budete s námi „šlapat“ i nadále »

Vážené šlapičky👣 od 01.07.2023 plynule přebírá veškeré závazky a povinnosti H.E.A.T. centra Jindřichův Hradec Lucka s Danielou.  Mockrát Vám všem děkuji za přízeň, nikdy na Vás nezapomenu💙💙 Přeji Vám pevné »

Daniela absolvovala o víkendu 13. - 14.5.2023 kurz a získala oprávnění LEVEL III  H.E.A.T. Program! Gratulujeme a přejeme spokojené šlapičky  🙂    »