NOVINKY      ***      POMOZTE NÁM POMÁHAT A PŘIPOJTE SE S NÁMI...      ***      ZMĚNY V ROZVRHU OD 10.10.2022      ***      OPĚT ŠLAPEME NAPLNO!      ***      Více v našich NOVINKÁCH      ***      

Novinky


MÁME V RUKÁCH (I V NOHÁCH) BUDOUCNOST TÁBOROVÉ ZÁKLADNY SPÁLENÁ HÁJENKA U STÁLKOVA. POMŮŽETE NÁM ? 🙏💙 Pionýrská skupina Jindřichův Hradec, která již několik let pořádá dětské letní tábory pro »

Od 10.10.2022 dochází dočasně ke změně rozvrhu, krátký čas se neuvidíme s naší milou instruktorkou Janou. Těšíme se, až zase Jana naskočí do našeho šlapacího kolotoče zpět  😀    »

Opět šlapeme naplno! 👣 💙 S novým školním rokem jsme pro Vás rádi připravili spoustu novinek 🤩 pro naše zkušené šlapičky 😉 přidáváme náročnou lekci pro pokročilé, nezůstane na Vás »

Od pondělí 5.9.2022 se opět vracíme s malými úpravami k rozvrhu před prázdninami. Nově zavádíme úterní NÁROČNOU lekci s Danielou, pohodové spalovačky a v neděli s Kšandou intervalovou lekci, která »

V sobotu 28.5.2022 proběhl poslední díl jarního maratonského seriálu - intervalová lekce. Všem děkujeme za účast a perfektní výkon . Fotky z akce opět naleznete v naší FOTOGALERII. »

V období léta bude od pondělí 13.6.2022 do neděle 4.9.2022 dočasně omezena provozní doba našeho H.E.A.T. centra, která bude probíhat v režimu letního provozu, viz. ROZVRH.  »