Způsob úhrady permanentek

H.E.A.T. NEWS      ***      OD PONDĚLÍ 1. ČERVNA OTVÍRÁME PROSTORY FITNESS CENTER V PLNÉM ROZSAHU!      ***      OD LÉTA PŘIVÍTÁME V NAŠEM TÝMU NOVOU INSTRUKTORKU      ***      Více v našich NOVINKÁCH      ***      

Běžným bankovním převodem, účet č. 3000070010/7940, Andrea Žoudlíková – H.E.A.T. centrum Jindřichův Hradec, vedený u Waldviertler Sparkasse Bank AG. Uveďte, prosím, informace k platbě, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše JMÉNO a typ permanentky. Jakmile platbu obdržíme, budeme Vás informovat prostřednictvím SMS (PROSÍM, zkontrolujte, zda máte u své registrace uveden Váš mobilní telefon, pokud ne, nemůžeme Vás o obdržení platby informovat) a budou Vám načteny vstupy. Na Vaše přání vám vystavíme fakturu pro Vašeho zaměstnavatele či doklad pro zdravotní pojišťovnu. Neváhejte se na nás obrátit:  Andrea Žoudlíková, tel.: 606277611, email: andrea.zoudlikova@seznam.cz.

 

Při  návštěvě našeho H.E.A.T. centra akceptujeme  hotovost, nemáme k dispozici platební terminál.

 

Benefitní kartou MULTISPORT, pravidla používání viz. CENÍK, karta MULTISPORT

DÁRKOVÉ POUKAZY

Poskytujeme DÁRKOVÉ POUKAZY ♥ pro jakoukoli příležitost (hodnota dárkového poukazu záleží plně na Vás a řídí se platným ceníkem). Dárkový poukaz je vystavený na jméno a má svoje jednoznačné identifikační číslo. Po předložení dárkového poukazu majitelem, mu bude na jeho elektronický účet v rezervačním systému načten příslušný počet dárkových vstupů. Následně lze začít čerpat kredit a předložený dárkový poukaz bude označený jako neplatný.