NOVINKY      ***      PROPADLÉ PERMANENTKY      ***      VELIKONOČNÍ SPECIÁL      ***      BŘEZNOVÝ 3H MARATON      ***      Více v našich NOVINKÁCH      ***      

Způsob úhrady permanentek

BEZHOTOVOSTNÍM PŘEVODEM – běžným bankovním převodem, účet číslo 2702591182/2010, vedený u Fio banky. Pokud požadujete doklad o bezhotovostní úhradě – do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a “doklad”. Jakmile platbu obdržíme, budeme Vás informovat prostřednictvím SMS a obratem Vám budou načteny vstupy, doklad si vyzvednete při Vaší nejbližší návštěvě H.E.A.T. CENTRA.

VYUŽIJTE SVŮJ FKSP PŘÍSPĚVEK NA ÚHRADU sportovních aktivit v našem H.E.A.T. CENTRU – pokud Váš zaměstnavatel přispívá na pohybové aktivity z FKSP “Fond kulturních a sociálních potřeb”, vystavíme Vám pro zaměstnavatele fakturu, po úhradě načteme vstupy –  neváhejte se na nás obrátit:  Lucie Papáčková – tel. 605 866 827, Daniela Kolářová – tel. 725 952 638, email: info@heatcentrum-jindrichuv-hradec.cz.

 

HOTOVOSTNĚ – při  návštěvě našeho H.E.A.T. centra akceptujeme  hotovost, nemáme k dispozici platební terminál.

 

Benefitní kartou MULTISPORT, pravidla používání viz. CENÍK, karta MULTISPORT. Dále přijímáme i úhradu benefitní kartou BENEFIT. 

 

Kartou MULTISPORT či benefitní kartou BENEFIT PLUS NELZE hradit akční permanentky či jakékoli jiné akce!

 

DÁRKOVÉ POUKAZY

Poskytujeme DÁRKOVÉ POUKAZY ♥ pro jakoukoli příležitost (hodnota dárkového poukazu záleží plně na Vás a řídí se platným ceníkem). Dárkový poukaz je vystavený na jméno a má svoje jednoznačné identifikační číslo. Po předložení dárkového poukazu majitelem, mu bude na jeho elektronický účet v rezervačním systému načten příslušný počet dárkových vstupů. Následně lze začít čerpat kredit a předložený dárkový poukaz bude označený jako neplatný.