NOVINKY      ***      LETNÍ PROVOZNÍ DOBA      ***      PROPADLÉ PERMANENTKY      ***      VELIKONOČNÍ SPECIÁL      ***      Více v našich NOVINKÁCH      ***      

Pravidla používání benefitní karty MULTISPORT

Pokud si chcete rezervovat aktivity provozované v našem sportovním centru a k úhradě lekce chcete použít kartu MULTISPORT, je nutné mít na Vašem účtu v rezervačním systému dostatečný počet vstupů, a to na základě zakoupené permanentky. V případě, že máte dostatečný počet vstupů, lze vytvořit rezervaci na Vámi vybranou lekci.

Lekci lze zrušit dle pravidel našeho Rezervačního řádu, tedy 8/12 hodin před konáním lekce – vstup bude opět vrácen na Váš účet v rezervačním systému. V případě, že se na lekci nedostavíte nebo ji zrušíte v termínu, který je v rozporu s naším Rezervačním řádem, bude na úhradu lekce použit zablokovaný vstup. Společnost MultiSport nenese náklady za nevyužité rezervace.

Před konáním lekce předložíte kartu MULTISPORT a bude provedena evidence vstupu pro společnost MultiSport Benefit, s.r.o. a bude označena úhrada této konkrétní lekce jako „úhrada benefitní kartou“. V tuto chvíli se Vám také převede zpět na Váš účet v rezervačním systému zablokovaný vstup. Kartu MULTISPORT lze použít k úhradě pouze jedné sportovní aktivity denně.

V případě, že již kartu používat n

Děkujeme za pochopení.