Pravidla používání benefitní karty MULTISPORT

Pokud si chcete rezervovat aktivity provozované v našem sportovním centru a k úhradě lekce použijete kartu MULTISPORT, je nutné mít na Vašem účtě v rezervačním systému dostatečný kredit (kauci). K tomuto opatření musíme bohužel přistoupit z důvodu vyskytujících se propadlých rezervací. V případě, že máte dostatečný kredit, lze vytvořit rezervaci na Vámi vybranou lekci a tak dojde k zablokování částky, která odpovídá hodnotě dle platného sazebníku.

Lekci lze zrušit dle pravidel našeho Rezervačního řádu, tedy 8/12 hodin před konáním lekce. Kredit bude opět vrácen na Váš účet v rezervačním systému.

Před konáním lekce předložíte kartu MULTISPORT a bude provedena evidence vstupu pro společnost MultiSport Benefit, s.r.o. a bude označena úhrada této konkrétní lekce jako „úhrada benefitní kartou“. V tuto chvíli se Vám také převede zpět na Váš účet v rezervačním systému zablokovaný kredit.

V případě, že se na lekci nedostavíte nebo ji zrušíte v termínu, který je v rozporu s naším Rezervačním řádem, bude na úhradu lekce použit zablokovaný kredit. Společnost MultiSport nenese náklady za nevyužité rezervace.

V případě, že již nebudete dále používat k úhradě benefitní kartu a budete si přát kredit (kauci) na Vašem účtě v rezervačním systému vrátit, kontaktujte nás a my s Vámi dohodneme detaily vyrovnání kauce.

Děkujeme za pochopení.